Bizden Haberler

Bizden Haberler

Bursa Bölgesinde '' Değişim'' in ve Wat Motor Gücünün Adresi

Lider markaların kalitesi, Değişim Motor'un satış sonrası hizmetleriyle güçleniyor

Elektrik motorları, redüktörler, fren, kama, aspiratör ve pompa ürün gamlarında tedarik hizmeti veren Değişim Motor, kurulduğu 2000 yılından bu yana lider markaların kalitesini satış sonrası hizmetleriyle güçlendiriyor.

Haberin Devamı İçin>>>>

GEC Motor, bombeleme makinasını yerlileştirecek

Değişim Motor'un kardeş kuruluşu GEC Motor, piyasada 'bombeleme motoru' olarak bilinen redüktörlü motorları yerlileştirmeye hazırlanıyor. Bu sayede ürünün ithalatında kayda değer bir düşüş sağlamayı hedeflediklerini belirten Değişim Motor Genel Müdürü Ceren Oğul, yılsonuna kadar seri üretime geçmeyi planladıklarını açıkladı.

Haberin Devamı İçin>>>>

Elektrik motorları, redüktör, fren, kama, aspiratör ve pompa ürün gamlarında tedarik hizmeti veren firmamız, 2000 yılı Nisan ayında Değişim Motor LTD ŞTİ adı altında Arçelik AŞ'nin WAT Motor Bursa münhasır bayisi olarak hizmete başlamıştır. 2001 yılında Yılmaz Redüktör'ün bayiliğini alarak gün geçtikçe büyüyen firmamız, satış hizmetlerine Bursa bölgesi ve Türkiye genelinde devam etmektedir. Firmamız; kemikleşmiş kadrosu, 20 yılı aşkın tecrübesi ve tedarikini sağladığı ürünlerin yüksek kaliteli olmasının avantajı ile Bursa'nın makine yedek parça satışı alanında hizmet veren en büyük tedarikçilerden biri haline gelmiştir.

Haberin Devamı İçin>>>>

Piyasada 'bombeleme motoru' olarak bilinen redüktörlü motorları yerlileştirmeye hazırlanan Değişim Motor'un kardeş kuruluşu GEC Motor, bu sayede ürünün ithalatında kayda değer bir düşüş sağlamayı hedefliyor.

Haberin Devamı İçin>>>>

Değişim Motor olarak 5-8 Aralık 2013 tarihlerinde " Metal İşleme Teknolojileri Fuarı " nda sizlerle buluştuk.

Değişim Motor olarak 9-12 Aralık 2012 tarihlerinde " Sac İşleme Teknolojileri Fuarı " nda sizlerle buluştuk.