Firmamız

Değişim Motor

Elektrik Motorları, Redüktör ve Sürücü Sistemleri, Fren ve Kavrama Sistemleri, Vibrasyon Motorları, GEC Bombeleme Motorları, Kama, Pompa ve Aspiratör Satışı konusunda hizmet veren firmamız, 2000 Yılı Nisan ayında Değişim Motor Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ. adı altında Arçelik A.Ş'nin ( Wat A.Ş. ) Bursa Ana Bayisi olarak hizmete başlamıştır. 2001 Yılında Yılmaz Redüktör'ün de bayiliğini alarak gün geçtikçe büyüyen firmamız, hizmetlerine Bursa bölgesi ve Türkiye genelinde devam etmektedir.


Temel prensibimiz müşteri ihtiyaçlarını kalite sınırlarımız içinde mümkün olan en kısa sürede karşılamaktır. Firma olarak en son teknolojileri yakından izleyerek ve yatırımlara önem vererek kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız.

Ürünlerimiz TSE'nin belirlediği tüm kalite kontrol testlerinden geçmekte olup TSE belgelidir. Aynı zamanda DIN , IEC normlarına ve CE'ye uygun olarak imal edilmektedir.

Misyonumuz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için ürünlerimizi en üst düzey teknolojiyle kusursuz üretmektir.
Vizyonumuz ürettiğimiz ürün çeşitliliğini arttırarak daha çok sektöre hitap etmek ve müşterilere kaliteyi uygun fiyata sunmaktır.

Kalite Politikamız

- Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların sürekli gelişimine ve değişimine katkıda bulunmak amacıyla, konumuzla ilgili dünyadaki yenilikleri izlemek ve öğrenmek.
- Bunları müşyeri ihtiyaçlarına uygun hale getirmek, müşterimizi konumuzda bilinçlendirmek ve ürünlerimizin kolayca kullanımını sağlamak.
- İşimizi, müşterilerimize, evrensel ilkelere ve etik değerlere uygun olarak sunmak.
- Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünler imal etmek
- Her alandaki sürekli iyileştirme faaliyetleri ile maliyetleri düşürerek müşteri tatminini arttırmak.
- Hizmet ve ürün üretiminin müşteriye sunulmasından sonra da sonuçlarını izlemek ve ölçmek.